Departamentul de Sănătate și Dezvoltare Umană - DSDU


Cadre didactice DSDU - (titulari si asociati)

Mihai COVASA

prof. univ. dr.



vezi prezentare

Mariana GRAUR

Prof. dr. md.



vezi prezentare

Florian BENEDEK

Conf. univ. dr.



vezi prezentare

Oana GEMAN

CONF. Dr.



vezi prezentare

Evelina GRAUR

Conf. univ. dr.



vezi prezentare

Elena VIZITIU

Conf. univ. dr.



vezi prezentare

Lăcrămioara BALAN

Șef lucrări dr.



vezi prezentare

Claudia BILHA

Șef lucrări dr.



vezi prezentare

Elena-Raluca BULAI

Șef lucrări dr.ing.



vezi prezentare

Constantin CIOTAU

Șef lucrări dr.



vezi prezentare

CLAUDIU COBUZ

Șef lucrări dr. md.



vezi prezentare

Mihaela COROAMA

Șef lucrări dr.



vezi prezentare

Andrei COSTEA

Șef lucrări dr.



vezi prezentare

Maria Daniela CRĂCIUN

Lect. univ. dr.


vezi prezentare

Doina Elena GANEA

Șef lucrări dr. md.



vezi prezentare

Valeriu GAVRILOVICI

Șef lucrări dr.



vezi prezentare

Andrei LOBIUC

Șef lucrări dr.



vezi prezentare

Liliana NOROCEL

Șef lucrări dr. ing.



vezi prezentare

Cristian PIRGHIE

Șef lucrări dr.



vezi prezentare

Marian RISCA

Șef lucrări dr.



vezi prezentare

Sînziana Călina SILISTEANU

Șef lucrări dr.


vezi prezentare

Codrut SERBAN

Șef lucrări dr.



vezi prezentare

Anca BOSANCU

Asist. univ. drd.



vezi prezentare

Alexandru Mihai BREHA

Asist. univ. drd.


vezi prezentare

Francisc DANELCIUC

Asist. drd.



vezi prezentare


Stiri & Anunturi

LISTE CANDIDAȚI INMATRICULAȚI SEPTEMBRIE 2019

LISTE CANDIDAȚI INMATRICULAȚI SEPTEMBRIE 2019

REZULTATE ÎNSCRIERI ROMÂNI DE PRETUTINDENI

Rezultat înscriere septembrie 2019

ASISTENȚĂ MEDICALĂ GENERALĂ

Rezultat înscriere septembrie 2019

Rezultate finale DSDU - CANDIDAȚI ÎNMATRICULAȚI iulie 2019

NOU! Asistență medicală generală

Număr locuri admitere 2019

ÎNSCRIERI EXAMEN LICENȚĂ SEPTEMBRIE 2019

Anunț înscrieri examen licență septembrie 2019

RESTANȚE PRACTICĂ BFKT 2019

Anunț restanțe practică BFKT 2019

REEXAMINĂRI CU PLATĂ ND

Reexaminări cu plată ND

REEXAMINĂRI CU PLATĂ BKFT

Reexaminări cu plată BKFT

Anunț Program Secretariat FEFS August

Anunț Program Secretariat FEFS August

Examen practică anul II BFKT 2019

Examen practică anul II BFKT 2019

LISTĂ FINALĂ TABERE 2019

Listă finală tabere 2019

Întrunire repartizare locuri în tabere 2019

Întrunire repartizare locuri în tabere

LOCAȚII TABERE 2019

Locații tabere

COMISII LICENȚĂ

Comisii licență

Listă cu studenți validați pentru tabere

Studenți eligibili

Listă cu rezerve pentru tabere

Listă de rezerva

REEXAMINARI (CU PLATA) AN 3

Reexaminări (cu plată) an 3

PROGRAMARE SESIUNE VARĂ ANII I ȘI II

PROGRAMARE SESIUNE VARĂ ANII I ȘI II

PROGRAMARE SESIUNE AN III CREDITE ANI ANTERIORI

PROGRAMARE SESIUNE AN III CREDITE ANI ANTERIORI

Restanțe an III

Restanțe an III

Comisie Tabere 2019

Comisie Tabere 2019

Înscrieri la Examenul de Licență

Înscrieri la Examenul de Licență

Listă solicitări tabere 2019

Listă solicitări tabere 2019

Anunț Cazare 2019-2020

Anunț Cazare 2019-2020

Calendar tabere studențești

Calendar tabere studențești

Metodologie privind organizarea taberelor studențești

Metodologie privind organizara taberelor studențești

Listă Bursieri semestrul II

Listă Bursieri semestrul II

Programare Restanțe - Sesiune Iarnă - An III

Restanțe An III

Programare Restanțe - Sesiune Iarnă - An II

Restanțe An II

Programare Restanțe - Sesiune Iarnă - An I

Restanțe An I

Programare Examene - Sesiune Iarnă - An I

Programare Examene An I

Programare Examene - Sesiune Iarnă - An II

Programare Examene An II

Programare Examene - Sesiune Iarnă - An III

Programare Examene An III

Beneficiari burse 2018-2019

Beneficiari burse 2018-2019

Criterii acordare burse 2018-2019

Criterii acordare burse 2018-2019

Structura an universitar DSDU 2018-2019

Structura an universitar DSDU 2018-2019

Grupe și semigrupe Anul I

Grupe ND

Semigrupe ND

Semigrupe BFKTR